CLASICTHERM PLASTIKINIAI LANGAI

clasictherm langai
plastikiniai langai clasictherm
6 kamerų 80 mm sistema:
  • 6 kamerų profilių CLASICTHERM sistema;
  • Staktos storis 70 mm;
    pusiau sutapdinta arba nesutapdinta varčia;
  • Juodos arba pilkos spalvos EPDM tarpikliai;
  • 24 mm stiklo paketas, kurio šilumos laidumo koeficientas K= 1,0 Wm2K, galima naudoti 36 mm dviejų kamerų paketą, kurio koeficientas K= 0,7 Wm2K;
  • Suapvalintos formos stiklajuostė 24 mm pločio dviejų stiklų paketui su juodu arba pilku tarpikliu, 36 mm pločio trijų stiklų paketui tik su juodu tarpikliu;
  • Užpildytas apkaustu griovelis;
  • Uždarasis sutvirtinimas rėme.

„Clasictherm“ langai yra neprilygstamos kokybės garantija. Šie langai turi šešių kamerų profilį, kurio plotis yra 70 mm. Jie gali būti pasirinkti su pusiau apvalia varčia arba su apvalia varčia. Naudojamas aukštos kokybės PVC mišinys, kuris yra ekstruzuojamas į profilį įmonėje „SONAROL”, užtikrina spalvos ilgaamžiškumą, atsparumą atmosferos sąlygoms ir lengvą priežiūrą. 

plastikiniai langai clasictherm
Konsultacija
+370 614 74776

Draugystės g. 19B, 51259 Kaunas

ŠILTI – šešių kamerų rėmas ir varčia 70mm pločio ir galimybė panaudoti 36 mm pločio stiklo paketą su šiltu rėmeliu užtikrina puikią šilumos izoliaciją.
TYLUS – šešių kamerų profilis ir panaudojimas trijų stiklų paketo užtikrina jaukią tylą namuose.
PATVARUS IR SAUGUS – kvadrato formos metalas staktoje, galimybė panaudoti prieš įsilaužiminę rankeną ir apkaustus garantuoja be rūpesčiu naudojimasi ir apsaugo nuo įsilaužimo.
ELEGANTIŠKI – simetriški ir lengvai užapvalinti profiliai, moderni stilkajuostė su juoda arba pilka tarpine ir galimybe panaudoti stiklopaketą su šiltu rėmeliu sukelia unikalią išvaizdą langams.
IŠSVAJOTI
 – platus spalvų pasirinkimas, galimybė padažyti kiekviena RAL spalva, leidžia panaudoti langus “Clasictherm” kiekvienam projekte.
BEŠVINIAI – ekologiški profiliai “Clasictherm” pagaminti naudojant cinko ir kalcio stabilizatorius yra bešviniai.

Yra galimybė profilius lakuoti iš vienos ir abiejų pusių bet kuria RAL paletės spalva – profilių lakavimas suteikia galimybę derinti PVC stalių dirbinius su aliuminiu ar net įmantriausia apdaila.

PROFILIŲ SPALVOS