WITAL PLASTIKINIAI LANGAI

wital plastikiniai langai

WITAL 5 ir 6 kameros sistema yra pritaikyta atitikti augančius reikalavimus langų profilio šilumos izoliacijai, triukšmo mažinimui ir energijos taupymui. Ši pažangi ir patikima 70mm pločio sistema atitinka visus efektyvumo standartus ir suteikia galimybę įvairiai stilizuoti langus.

WITAL profilių sistema turi paruoštus sertifikatus, kurie sutaupo brangų laiką, kuriant langus. Be to, WITAL profiliai yra be švino, tai yra ekologiška ir draugiška aplinkai.

PVC langų privalumų yra daugybė: ilgaamžiškumas, nes PVC yra atsparus įvairiems atmosferos veiksniams; šilumos taupymas, nes suteikia optimalią šilumos izoliaciją; aplinkai draugiškas, nes PVC gali būti antrinio perdirbimo; saugumas, dėl padidinto apkaustų griovelio ašies atstumo; lengva priežiūra, dėl lygaus paviršiaus; įvairumas, nes leidžia pasirinkti spalvas ir formas.

WITAL langai yra ypatingi garso izoliacijos prasme. Jie suteikia jums ramybę ir tylą namuose. Be to, WITAL langai pasižymi puikiu šilumos izoliacijos lygiu dėl didelio rėmo storio ir daugiakamerinės PVC konstrukcijos, atitinkančios griežčiausias šilumos taupymo normas. Tai padeda jums sutaupyti energiją ir pinigus.

WITAL langai taip pat pasižymi puikiu saugumu. Nekviesti svečiai nebeturės lengvo prieigos pro langus, nes naujausios technologijos užtikrina, kad WITAL langai būtų uždarūs vagims. Taip pat langai yra pritaikyti antriniam žaliavos panaudojimui. Juos galima perdirbti, taip sumažinant atliekų kiekį ir prisidedant prie žaliųjų praktikų.

WITAL plastikiniai langai pasižymi puikia kokybe ir ilgaamžiškumu, o jų gamyba yra vykdoma su didžiausiu kruopštumu ir kontrole nuo žaliavų paruošimo iki galutinio produkto patikrinimo. Tai užtikrina Jums ilgalaikį patogumą ir pasitikėjimą produkto kokybe.

wital-langai
Konsultacija
+370 614 74776

Draugystės g. 19B, 51259 Kaunas

ŠILTI – šešių kamerų rėmas ir varčia 70mm pločio ir galimybė panaudoti 36 mm pločio stiklo paketą su šiltu rėmeliu užtikrina puikią šilumos izoliaciją.
TYLUS – šešių kamerų profilis ir panaudojimas trijų stiklų paketo užtikrina jaukią tylą namuose.
PATVARUS IR SAUGUS – kvadrato formos metalas staktoje, galimybė panaudoti prieš įsilaužiminę rankeną ir apkaustus garantuoja be rūpesčiu naudojimasi ir apsaugo nuo įsilaužimo.
ELEGANTIŠKI – simetriški ir lengvai užapvalinti profiliai, moderni stilkajuostė su juoda arba pilka tarpine ir galimybe panaudoti stiklopaketą su šiltu rėmeliu sukelia unikalią išvaizdą langams.
IŠSVAJOTI
 – platus spalvų pasirinkimas, galimybė padažyti kiekviena RAL spalva, leidžia panaudoti langus “Clasictherm” kiekvienam projekte.
BEŠVINIAI – ekologiški profiliai “Clasictherm” pagaminti naudojant cinko ir kalcio stabilizatorius yra bešviniai.

Yra galimybė profilius lakuoti iš vienos ir abiejų pusių bet kuria RAL paletės spalva – profilių lakavimas suteikia galimybę derinti PVC stalių dirbinius su aliuminiu ar net įmantriausia apdaila.

PROFILIŲ SPALVOS